Nasze usługi

Klimatyzacja

Klimatyzacja stała się standardem w nowych budynkach mieszkalnych, gdzie projekt i montaż następuje już na etapie budowy domu.
Dzięki temu urządzeniu w gorące dni mamy chłodne powietrze, natomiast w zimne dni mamy ciepłe. Maksymalna temperatura ciepła to 30 st zarazem schłodzić możemy do -16

 

Pompy Ciepła

Pompy ciepła przetwarzają energię pochodzącą ze źródeł odnawialnych takich jak powietrze, grunt czy woda na ciepło użytkowe. Montujemy pompy ciepła powietrzne monobloki..
 

Wentylacja

Wentylacja stanowi jedną z podstawowych instalacji w każdym budynku mieszkalnym. System wentylacji to cykl wymiany zużytego powietrza na świeże z zewnątrz. Zajmujemy się montażem wentylacji mechanicznej, mechanicznej z odzyskiem ciepła i naturalna 
 

Usługi hydrauliczne

instalacje CW
instalacje CO
kanalizacja
ogrzewanie podłogowe
kotły gazowe


Rekuperacja

Rekuperacja to inaczej wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Innymi słowy to system służący do wymieniania zużytego, brudnego powietrza w Twoim domu na czyste, świeże, przy jednoczesnym odzyskiwaniu części zgromadzonego już ciepła. Rekuperacja nie tylko umożliwia ogrzewanie świeżego powietrza nawiewanego do domu, ale także oczyszcza to powietrze z zanieczyszczeń i alergenów. Nie musisz się martwić, że na zewnątrz jest smog, dym z kominów, gdyż filtry rekuperacji przepuszczą do Twojego domu TYLKO świeże powietrze. Rekuperacja stale wymienia powietrze w Twoim domu utrzymując odpowiedni poziom wilgoci- dzięki temu chroni Cię przed zmorą wilgotnych mieszkań jaką jest grzyb.
 

Serwis

Wykonujemy serwis klimatyzacji, rekuperacji